Profil
przedsiębiorstwa
 
Profil przedsiębiorstwa

PRZEDSTAWIAMY SIĘ: TWÓJ EKSPERT W DZIEDZINIE SYSTEMÓW TERMICZNYCH DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I POJAZDÓW UŻYTKOWYCH

10/25/2016
Nasz pingwin pokazuje: oferta produktów firmy Behr Hella Service składa się jak klocki puzzle

 

Ponad 7 500 wysokiej jakości artykułów w ponad 20 grupach produktów: Behr Hella Service zapewnia jedyne w swoim rodzaju pokrycie rynku! Jako klient korzystasz z wiedzy specjalistycznej firm Behr i HELLA, ich wysokich kompetencji w zakresie dostaw części, udostępnianych regularnie informacji technicznych, szkoleń i wsparcia marketingowego – i to zarówno dla niezależnego handlu, jak i dla niezależnych warsztatów.

W ten sposób nasza oferta i nasze kompetencje techniczne uzupełniają się optymalnie z korzyścią dla klientów: globalna sieć dystrybucyjna firmy HELLA i wiedza w zakresie oryginalnego wyposażenia fabrycznego firmy Behr oraz połączenie działań w dziedzinie klimatyzacji i chłodzenia silników pojazdów.

Skuteczna spółka joint venture od roku 2005

Behr Hella Service to spółka joint venture firmy Behr i HELLA. Została utworzona w roku 2005 z celem wspólnej obsługi globalnego niezależnego handlu częściami zamiennymi w zakresie klimatyzacji i chłodzenia silników pojazdów mechanicznych. Firmy Behr i HELLA posiadają po 50% udziałów w spółce joint venture. Za prowadzenie działalności wspólnego przedsiębiorstwa odpowiadają Gerwin Vilain i Jürgen Laucher.

Behr Hella Service jest więc konsekwentnym etapem dotychczasowej współpracy obu firm w zakresie regulacji systemów klimatyzacji i modułów przodowych na rynku oryginalnego wyposażenia fabrycznego. Wspólna spółka była początkowo aktywna na niezależnym europejskim rynku części zamiennych, dziś jednak zdobyła sobie już renomę na międzynarodowym rynku posprzedażnym, na przykład w Ameryce Południowej, strefie NAFTA, Azji i Oceanii czy Afryce Południowej. Dzięki mocnej pozycji rynkowej firm Behr i HELLA przedsiębiorstwo jest jednym z wiodących oferentów wyposażenia z zakresu systemów termicznych. Do jego klientów zaliczają się sprzedawcy części samochodowych, hurtownie, niezależny handel oraz specjalistyczne warsztaty obsługujące systemy chłodzenia silników i klimatyzacji pojazdów. Preferowanym partnerem jest przy tym organizacja dystrybucyjna firmy HELLA, która przejmuje zadanie wszechstronnej obsługi klientów.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i AEO.

 

07/26/2018
  • icon_druck
  • icon_mail
  • Youtube
 
 
 
WIDEOKLIP PREZENTUJĄCY PRZEDSIĘBIORSTWO
Ten film przedstawia firmę BEHR HELLA SERVICE jako eksperta w zakresie systemów termicznych

Ekspert w zakresie systemów termicznych -

prezentacja